تخصص ما در چیستا فایل این است که در سه قدم شما را به موفقیت  در آزمون های تیزهوشان و مقاطع تحصیلی برسانیم.
  1. گام اول آموزش فنون موفقیت در آزمون ها شامل روش های صحیح مطالعه و تست زنی است
  2. گام دوم برنامه ریزی خصوصی و شخصی برای دانش آموز است
  3. گام سوم مشاوره تلفنی و نظارت مستمر و مداوم به صورت روزانه است.
این خدمات درچیستا فایل به شکل تلفنی و مجازی ارائه میشه، پس شما در هر شهری که باشید ما در کنار شما هستیم!

یکی از بهترین خدمات ما در ایران طراحی بهترین سوالات در مقاطع تحصیلی و ارائه آن به تمامی دانش آموزان و والدین جهت شرکت در آزمون های درسی و تیزهوشان می باشد.

سوالات مدرن به عنوان یکی از تخصص های این سایت بوده که با جمع آوری اطلاعات و سرفصل ها از تمامی کتاب های درسی توانسته بر اساس آزمون های کشوری با اطمینان خاطر بالا بهترین خدمات را ارائه نماید. 

یکی از مهمترین علل برتری سایت ما نسبت به سایر سایت های رقیب این است که تمامی سوالات طراحی شده در این سایت توسط اساتید مجرب آموزش و پرورش که دارای سابقه 30 ساله در این حوزه بوده طراحی شده و تمامی سوالات استاندارد و در سطوح مختلف آزمون های درسی می باشد.

نمونه سوالات مدرن همراه با پاسخ های تشریحی توانسته یک نقطه قویت در این سایت باشد و تمامی سوالات بر اساس آخرین سرفصل های درسی می باشد.

خانم دکتر ملائی

خانم دکتر ملائی به عنوان یکی از برترین اساتید آموزش و پرورش وطراح و برگزار کننده ده ها کارگاه مشاوره ای حضوری و مجازی و مشاور مدارس تهران می باشد. از سالهای گذشته در زمینه مشاوره مشغول فعالیت است و به هزاران دانش آموز کمک کرده است. در کنار علاقه زیاد به مشاوره تحصیلی، او در زمینه طراحی سوالات مقاطع تحصیلی فعالیت نموده و مدرن ترین سوالات و به روز ترین سوالات درسی را طراحی می نماید.